Kurumsal Nakliyat

Kurumsal Nakliyat

Kurumsal nakliyat firması olarak kamu kurumlarına ve özel sektör işletmelerine yüksek hizmet kalitesi ile nakliye hizmeti veriyoruz. Eşyaların tespiti, taşınmaya hazır hale getirilişi, güvenli bir şekilde yeni adreslerine taşınması gibi aşamaları titizlikle planlıyoruz. Bu süreçte gerekli uyarı ve notları alarak kurumunuzun problemsiz bir taşınma süreci yaşamasını sağlıyoruz. Profesyonel ekip ve gelişmiş ekipmanlarımız ile beraber nakliye sürecini profesyonel bir şekilde yönetiyor ve kurumunuzun eşyalarını sıfır hasar garantisi ile yeni adreslerine taşıyoruz.

Profesyonel Kurumsal Nakliyat Hizmeti

Hizmet kalitesini her geçen gün daha da artırmayı ilke edinmiş bir profesyonel kurumsal nakliyat firması olarak, deneyimli nakliye ekipleri ile taşımacılık hizmeti veriyoruz. Nakliye ekiplerimiz; işyerinizin çalışma saatlerine göre işlerinizi aksatmayacak şekilde, sizin de onayladığınız bir zaman dilimi belirliyor ve bu zaman dilimi içerisinde taşınma sürecini tamamlıyor. Eşyalarınızın doğru kategorize edilerek doğru ambalajlar ile paketlenmesi, hasar almayacak şekilde özenle işyerinizden çıkartılması ve nakliye aracı ile ilgili adrese götürülmesi konusunda işinin ehli nakliye ekipleri ile sistematik nakliye hizmeti veriyoruz.

Hasar Güvencesi İle Kurumsal Taşımacılık

Hastane, fuar, banka, ofis gibi işyerlerindeki eşyalar maddi açıdan oldukça değerli ve hasar almaya açık oldukları için hasar güvencesi ile nakliye hizmeti veriyoruz. Kurumsal nakliyat firması olarak talep etmeniz durumunda eşyalarınızı değerinde sigortalatıyoruz. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile sigortalı kurumsal nakliyat hizmeti veriyoruz. Eşyalarınızın her birinin hasar almadan yeni adresine ulaşması için gerekli önlemleri alıyor ve süreçte eşyalarınızın alabileceği bütün hasarları da firma olarak üstleniyoruz.

Uygun Fiyatlar İle Güvenli Kurumsal Nakliyat

Kamu ya da özel sektör kurumlarının eşyalarını, yüksek güvenlik ve uygun fiyat garantisi ile taşıyoruz. Firmamızın kurumsal nakliyat fiyatları; taşınacak olan eşyalarınızın sayısına, talep ettiğiniz ek hizmetlere göre farklılık gösterir. Firmamız ile iletişime geçtiğinizde, nakliye planı hazırlayarak size net bir nakliye ücreti sunarız. Onaylamanız durumunda, büyük bir titizlikle nakliye sürecini başlatarak kurumunuzdaki eşyaları yeni adresine taşırız. Kurumsal nakliyat firması olarak uygun fiyat garantisi ile bütçenizi, yazılı sözleşme ile taşınma sürecindeki haklarınızı güvende tutarız.

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.