Hastane Taşımacılığı

Hastane Taşımacılığı

Hastane taşımacılığı hizmeti veren bir firma olarak özel ve devlet hastanelerini hassas ve profesyonel şekilde yeni adreslerine taşıyoruz. Tıbbi cihazların, aletlerin ve hastane malzemelerinin zarar görmeden ya da kaybolmadan taşınmasını sağlıyoruz. Profesyonel nakliye ekiplerimiz ile hastane ekipmanlarının demonte edilmesi, paketlenmesi, taşınması ve montajlarının yapılması aşamalarında görev alıyoruz.

Hızlı ve Güvenli Hastane Taşımacılığı

Hastanenizin yönetimi ile iletişime geçerek ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyor ve taşınacak olan eşyaları yerinde tespit ediyoruz. Hastanenizdeki tıbbi cihazların ve eşyaların hem daha hızlı hem de daha güvenli taşınabilmesi için gerekli araç ve ekipman temini yapıyoruz. Sigortalı hastane taşımacılığı hizmeti veren bir firma olarak, hastanenizdeki oldukça hassas ve maddi değeri yüksek olan tıbbi cihazları sigortalıyoruz. Her ne kadar firmamız yüksek güvenlik önlemleri almış olsa da, bu sayede beklenmedik hasar risklerinin yaratabileceği mağduriyetlerin de önüne geçiyoruz. Hastane ekipmanınızın nakliye esnasında alacağı bütün hasarları firma olarak tazmin ediyoruz.

Özel Paketleme Teknikleri İle Hastane Taşımacılığı

Tıbbi cihazların nakliye esnasında hasar almamaları için özenli bir şekilde paketlenmeye hazır hale getirilmelerini ve paketlenmelerini sağlıyoruz. Nakliye ekiplerimizde bulunan deneyimli marangozlar ile hastane yatak ve masaları gibi ekipmanlarının demonte hale getirilmesini sağlıyoruz. Elektronik bilgisi yüksek nakliye ekiplerimiz ile tıbbi cihazlarınıza zarar vermeden eşyaları paketlenmeye hazır hale getiriyoruz. Tıbbi cihaz paketleme hizmetimizi ise hastanenizdeki ekip ve doktorların yönlendirmeleri kapsamında yapıyoruz. Çoğunlukla havalı naylon, streç ve kraft kağıt gibi malzemeler ile eşyaların ambalajlanmasını sağlıyoruz. Hastane taşımacılığı hizmetini verirken paketleme aşamasında her tıbbi cihazın özelliklerini dikkate alarak zarar görmesinin önüne geçecek şekilde paketleme malzemeleri ve teknikleri kullanıyoruz.

Hijyenik Şartlarda Hastane Taşımacılığı Hizmeti

Hijyenik hastane taşımacılığı hizmeti veren bir firma olarak, hastanenizdeki tıbbi cihaz ve ekipmanları sağlık koşullarına uygun yöntemler ile yeni adreslerine taşıyoruz. Hastanenizdeki eşyaların sıvı ya da tozla temas etmesini önleyerek zarar görmeden yeni adreslerine ulaşmalarını sağlıyoruz. Hastane taşımacılığı hizmetimizi büyük bir özen ve titizlik ile vererek hastane malzemelerin bize teslim ettiğiniz hali ile yeni adreslerine ulaşmalarını amaçlıyoruz.

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.