Banka Taşıma

Banka Taşıma

Banka taşıma konusunda gerekli tecrübe ve bilgiye sahip bir firma olarak kalite standartlarımızı düşürmeden banka eşyalarınızı yeni adresinize taşıyoruz. İşinin ehli nakliye ekibimiz ile hızlı ve kaliteli banka taşımacılığı hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Bankanızın bütününü taşıyabileceğimiz gibi sadece talep ettiğiniz birimlerini de belirttiğiniz adrese aynı özen ve dikkat ile taşıyoruz. Proaktif bir yaklaşım ile gerekli güvenlik önlemlerini alarak banka eşyalarınızı sıfır hasar ile taşıyoruz.

Profesyonel Banka Taşıma Hizmeti

Banka taşıma hizmeti vermeden önce firma olarak bankanızı inceliyor ve taşınacak olan eşyalarınızı tespit ediyoruz. Profesyonel banka taşıma hizmeti veren bir firma olarak eşyalarınızın ağırlığına ve miktarına göre bir nakliye planı oluşturuyoruz. Nakliye gününde oluşabilecek hasarlara karşı talep etmeniz durumunda eşyalarınızı sigortalıyoruz. Böylece firmamız ya da dış etkenler kaynaklı olarak banka eşyaları hasar alırsa bu eşyaların hasarlarını tazmin ediyoruz. Banka taşıma sürecinde mağduriyet yaşamanızın önüne geçerek nakliyenin her aşamasında deneyimli ekibimiz ile yüksek kalitede taşımacılık hizmeti veriyoruz.

Banka Taşıma Kapsamında Özel Paketleme Hizmeti

Banka taşımacılığı hizmetimiz kapsamında banka eşyalarınızın türlerine ve özelliklerine göre kullanacağımız paketleme malzemelerini belirliyoruz. Bilgisayar gibi elektronik cihazların hasar almasını ve bozulmasını engellemek için özel olarak paketliyoruz. Banka memurlarının kullandığı masa ve sandalyelerin çizilmeden yeni adreslerine taşınabilmesi için köşelerine koruyucu malzemeler koyuyoruz. Para kasaları ve para sayma makineleri gibi önemli araçlar için hasar almalarını önleyecek birinci kalite ambalajlar kullanıyoruz. Banka taşıma hizmetimiz kapsamında eşyaların büyüklüklerine ve genişliklerine göre uygun paketleme malzemeleri kullanıyoruz.

Uygun Fiyatlar İle Banka Taşıma

Oldukça yüksek miktarda özen, dikkat ve emek gerektiren banka taşıma hizmetini uygun fiyatlar ile size sunuyoruz. Özel ya da kamu bankası olması fark etmeksizin banka içerisindeki eşyaları bütçe dostu fiyatlar ile hizmet kalitemizden ödün vermeden taşıyoruz. Size sunacağımız banka taşıma fiyatları; banka içerisindeki eşyaların sayısına, durumuna, taşıma işlemi için gerekli olan personel sayısına ve talep edeceğiniz ek hizmetlere göre farklılık gösterir. Firma olarak taşınacak olan eşyalarınızı inceledikten sonra size fiyat teklifi sunar ve onaylamanız durumunda nakliye sürecini başlatırız.

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.